Arsenali do Arda Turan

11:12 AM | 19/06/2017
Arsenali do Arda Turan
Sport
0

Arda Turan nuk bën më pjesë në planet e Barcelonës.

Klubi katalanas ia ka bërë të qartë dicka të tillë mesfushorit turk, i cili ka përfunduar në shënjestrën e Arsenalit, transmeton Super Sport. Topcinjtë kërkojnë të përforcohen me elementë cilësorë në këtë merkato dhe kanë gati një ofertë prej 30 milionë Eurosh për të marrë nga Barca, shërbimet e Arda Turan.

Më shumë lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *