Barazojnë Portugalia dhe Meksika VIDEO

7:14 PM | 18/06/2017
Barazojnë Portugalia dhe Meksika VIDEO
Sport
0

Portugalia dhe Meksika barazuan me rezultat 2-2 në ndeshjen e xhiros së parë të Kupës së Konfederatave.

Për Portugalinë golat i shënuan Quaresma në minutën e 35-të dhe Soares në minutën e 86-të, shkruan indeksonline.

Ndërsa për Meksikën golat i shënuan Hernandez në minutën e 42-të dhe Moreno në minutën e 90-të.

Pas këtij barazimi, të dy përfaqësueset kanë nga një pikë në grupin A.

Më shumë lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *