Dua Lipa harron ish-in, “kapet mat” me DJ-in e njohur

11:20 AM | 19/06/2017
Dua Lipa harron ish-in, “kapet mat” me DJ-in e njohur
Showbiz
0

A është Dua Lipa në një lidhje të re? Këngëtarja nga Kosova është fotografuar teksa përqafohej me DJ-in holandez Martin Garrix në Miami të Floridas. Afërsia e tyre në fakt na bën të mendojmë se dyshja nuk janë thjesht shokë të mirë dhe kolegë, transmeton Class.

Ata kanë bashkëpunuar në një këngë disa muaj më parë të quajtur “Scared To Be Lonely” dhe performuan bashkë në “The Tonight Show”.

Por mesa duket përveç bashkëpunimeve në muzikë, dyshja po shijojnë edhe disa ditë pushimi së bashku. Ata u fotografuan një grup miqsh në një “Starbucks” para se të hynin në një varkë së bashku.

Media “Just Jared” shkruan se, Dua Lipa nuk është parë prej kohësh me ndonjë të dashur të ri, që pas ndarjes nga modeli Isaac Carew në mars të këtij viti.

Më shumë lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *