Humb jetën pushuesi në plazhin e Gjirit të Lalzit

12:19 AM | 19/06/2017
Humb jetën pushuesi në plazhin e Gjirit të Lalzit
Lajme
0

Një shtetas 60 vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Gjirit të Lalzit si pasojë e një ataku kardiak. Mosehet se viktima është N.V, 60 vjeç banues në Tiranë. Ai ka qenë duke pushuar ditën e shtunë në plazhin e Gjirit të Lalzit, kur është futur në det për t’u larë dhe ka rënë pa ndjenja. Më pas ka gjetur vdekjen në ambulancën e Manzës.

Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Durrës për vlerësim.

Më shumë lajme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *